nowości
 • Szczenięta

  Aktualnie nie mamy szczeniąt, oczekujących na nowe Rodziny.
  Kolejne paszczaczki planujemy powitać w marcu' 2022.

wizyt
Dzisiaj: 11Wszystkich: 31172

Opracowania

 • zanim-kupisz-gryfonika.jpg

  Zanim kupisz gryfonika

  Gryfoniki to wspaniałe, kochane i mądre psy, które – odpowiednio wychowane i ułożone - będą przez wiele lat cieszyć nasze serce jako najwierniejsi towarzysze i przyjaciele. Wymagają ze strony swego ludzkiego opiekuna wiele ciepła, miłości i zainteresowania oraz poprawnej pielęgnacji, a braki w tym zakresie zaważyć mogą  na całym dalszym rozwoju psychicznym bądź fizycznym szczenięcia. Zanim zatem popełnimy najpoważniejsze błędy, powinniśmy uświadomić sobie, jak dalece przyszłość tego maluszka zależna jest od naszych czynów, wyborów i przyjętego sposobu postępowania.

 • instrukcja-obslugi-szczeniecia[1].jpg

  Instrukcja obsługi szczenięcia

  mgr. Agnieszka Banaszak – Kulka
  lek. med. wet. Magdalena Chmielewska

  * Instrukcja naszego autorstwa powstała na poczatku 2004 roku i z biegiem kolejnych lat nabierała aktualnego kształtu. Wszelkie oparte na niej opracowania wykorzystywane przez innych hodowców i przekazywane opiekunom ich szczeniąt stanowią dowód na poczytność naszych słów i ponadczasowość pomysłu :) 

  Typowego gryfonika charakteryzuje przejazne, wesołe usposobienie, łatwość przyswajania wiedzy i zdolność do szybkiej adaptacji do nowych warunków.

 • zdrowie-gryfonikow[2].jpg

  Zdrowie gryfoników

  Powszechnie przyjęta i niewątpliwie zasadna teza głosi, iż gryfoniki są w znakomitej większości psami zdrowymi, odpornymi i długowiecznymi (żyją około 13 – 15 lat) i trudno się z nią nie zgodzić. Z całą odpowiedzialnością  uznajemy ją zatem za słuszną, a tworząc niniejsze opracowanie nie mamy na celu wywoływania obaw i nieuzasadnionych lęków. Chodzi tu jedynie o rozwianie pewnych pojawiających się od czasu do czasu wątpliwości i być może – drobny przyczynek do poszerzenia wiedzy osób w gryfonikowej materii początkujących.

 • pies-czy-suka.jpg

  Pies czy suka

 • wzorzec-rasy[1].jpg

  Wzorzec rasy

Facebook